کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اثر علی خادم الرضا منتشر شد

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اثر علی خادم الرضا منتشر شد.

بر خلاف نظر عموم مردم، نویسنده‌ کتاب جعبه ابزار کارآفرینی عقیده دارد که اکنون و همین شرایط موجود کشور، بهترین زمان راه­ اندازی و توسعه‌ کسب و کار شما است. کسانی که از تغییرات شرایط و راه کارهای نوین موفقیت در کسب و کار آگاهی ندارند، برای توجیه نتایج ضعیف خود از انواع مشکلات و موانع نام می­ برند؛

اما در همین شرایط و همین بازار، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار هوشمندی هستند که در نهایت موفقیت و بهره­ مندی قرار دارند. مهم‌ترین تفاوت این دو دسته در دانستن نکات اساسی موفقیت کسب و کارهای امروزی و به کارگیری آنها است.

هدف کتاب جعبه ابزار کارآفرینی معرفی و آموزش همین نکات اساسی موفقیت کسب و کارها در شرایط امروزی است. این کتاب شامل مهم­‌ترین، کاربردی­‌ترین و اثربخش ­ترین ایده ‌ها و مطالب آموزشی است که هر کارآفرین و صاحب کسب و کار موفقی باید آن­ها را بداند و به کار گیرد.

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی به تنهایی یک دوره MBA کامل است. محتوای این کتاب علاوه بر اینکه نتیجه سال­‌ها تجربه فعالیت­‌های حرفه­‌ای، آموزشی و مشاوره‌­ای علی خادم الرضا بوده است، مجموعه­‌ای از اساسی­‌ترین نقطه نظرات بیش از ۵۰ منبع دسته اول در حوزه‌­های کارآفرینی، کسب ‌و کار، بازاریابی و موفقیت شخصی است.

به این ترتیب با تهیه و خواندن کتاب جعبه ابزار کارآفرینی، شما تنها ۴۶۰۰۰ کلمه نمی‌خوانید، بلکه شیوه تفکر و نگاه به مسائل نوین را فرا می­‌گیرید و به این وسیله خودتان می­‌توانید صدها ایده و راه­کار ارائه دهید.

(پیشنهادی)  دیجیتال مارکتینگ در صنعت بیمه | 12+1 نکته برای فروش اینترنتی بیمه

علی خادم الرضا

 

علی خادم الرضا، مدرس کارآفرینی اینترنتی دوره MBA در EBS سوئد و آکادمی مجازی ایرانیان، دانش آموخته DBA  کارآفرینی دانشگاه تهران،MBA  در دو گرایش مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی از EBS سوئد و کارشناس ارشد مهندسی برنامه‌ریزی شهری منطقه‌ای از دانشگاه تهران، مدیر عامل شرکت کیمیا فکر بزرگ است که تالیف چندین کتاب در حوزه‌های مدیریت کسب و کار و شهرسازی را در کارنامه خود دارد.

علی خادم الرضا به عنوان مدرس و مشاور سازمان‌ها در حوزه‌های ایجاد کسب و کار اینترنتی، مدیریت استراتژیک و بازاریابی، از دانش بالایی در حوزه اجرای پروژه های کسب و کار اینترنتی برخوردار است.

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی به همراه کتاب جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی ، دو کتاب از مجموعه معجزه کسب و کار اینترنتی را تشکیل می دهند که هر دو توسط علی خادم الرضا نوشته شده و توسط انتشارات دیباگران تهران منتشر شده است.

 

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <<>> پنج ستاره

میانگین رتبه / ۵. تعداد امتیازات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *