طراحی سایت

طراحی سایت اولین و مهم ترین گام برای هر کسب و کار !

طراحی سایت را می‌توانیم به عنوان اولین اصل مهم برای ورود پیدا کردن به دنیای تجارت الکترونیک بشناسیم. هرچه این اصل را بهتر، اصولی‌تر و حرفه‌ای تر انجام دهید، ادامه مسیر در این نوع کسب و کار برایتان هموارتر خواهد بود. یک سایت می‌تواند راه ارتباطی قدرتمندی بین شما و تمام مردم کشور و در مراحل پیشرفته‌تر تمام مردم دنیا باشد.
در طراحی سایت اصول مختلفی اعم از اصول فنی، ارتباطی، اجتماعی و صد البته کاربردی وجود دارند که هر چه بهتر و با کیفیت‌تر پیاده سازی شوند، در نهایت چهره درونی و بیرونی سایت شما درخشان‌تر خواهد بود. طراحی یک سایت خوب می‌بایست همزمان با اینکه کاربرپسند است، مطابق با معیارهای موتورهای جستجو نیز باشد، تا به اصطلاح سایت شما در مرحله فنی برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد.

برخی از نمونه کارها

SharpFile

وب سایت فروش فایل

sharpfile.ir

فروش اینترنتی فایل های دانلودی – دانلود پس از پرداخت موفق

syma-iran

فروشگاه ایران سایما

www.syma-iran.com

نمایندگی فروش کوادکوپتر های سایما در ایران

123sazeh

123 سازه

123sazeh.com

فروشگاه اینترنتی ملزومات ساختمانی 123 سازه

bestgeorgia

بست جورجیا

BestGeorgia.biz

سایت مهاجرت و اقامت در گرجستان

برگ برنده ای به نام بهینه سازی در زمان طراحی !

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یک اصل اساسی و رقابتی برای تمام افراد فعال در این کسب و کار می‌باشد. هر چه شما بیشتر و بهتر مطابق معیارهای موتورهای جستجو فعالیت کنید، نتایج بهتری را در رتبه بندی های آن‌ها خواهید گرفت. خوشبختانه ما در وبمستر سلام، این اصل را به عنوان یک تضمین ارائه می‌دهیم و شما با بررسی رزومه و نمونه کارهای ما متوجه خواهید شد، که وبمستر سلام با تکیه بر کارشناسان حرفه‌ای تیمش یکی از پیشروترین شرکت های فعال در زمینه سئو و بهینه سازی می‌باشد. در همین راستا بد نیست بدانید که وبمستر سلام ارائه دهنده بهترین و موثرترین راهکارهای سئو در بین تمام وب سایت‌های فارسی است به نحوی که در رزومه آن می‌توانید سایت‌هایی را مشاهده کنید که در یک‌چهارم زمانی که هر سایتی برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل نیاز دارد، موفق به کسب این رتبه ها شده‌اند.

LSI KEYWORDS چیست

آزمایشهای سایت و رفع نقص های آن

پشتیبانی همه جانبه

تجربه ای 20 ساله

فرایند طراحی سایت در وبمسترسلام

مشاوران حرفه‌ای وبمستر سلام که تجربه همکاری با بهترین و سودآورترین سایت های فارسی را دارند، آماده مشاوره دادن آنلاین، حضوری و یا تلفنی به شما عزیزان هستند. شما پیش از بستن قرارداد طراحی سایت، می‌توانید تمام سوال ها و شبه‌های احتمالی خود را در خصوص طراحی سایت و یا حتی بازار هدف‌تان با مشاوران ما در میان بگذارید تا به همه آن‌ها پاسخ داده شود.

کارشناسان ما به صورت حرفه‌ای بازار هدف شما و تمام رقباتان را بررسی می‌کنند و به صورت جزء به جزء پلن های کاری و بودجه مورد نیازتان را برای به نتیجه رسیدن در زمینه فعالیت مورد نظرتان برای شما مشخص می‌کنند. بدون شک کارشناسان ما بهترین راه، کوتاه ترین راه و بصرفه ترین راه را پیش پای شما خواهند گذاشت.

پروژه شما در تیم وبمستر سلام یک مسئول مستقیم پروژه خواهد داشت که شما به صورت مرتب می‌توانید با او در ارتباط باشید و از کم و کیفیت فعالیت ها و پیشرفت پروژه‌تان آگاه شوید. این ارتباط مستقیم به افزایش سطح کیفیت نتیجه کار شما کمک شایانی خواهد کرد، چرا که در تمام بخش های کار نظرتان شما به صورت لحظه‌ای و کامل ایفا خواهد شد .

برنامه نویسان زبده وبمستر سلام با تجربه چندین ساله و رزومه درخشان آمادگی طراحی انواع سایت اعم از سایت های شخصی، فروشگاهی، شرکتی، مجله‌ای و… را دارند و هر کدام از آن‌ها را با اصول فنی کامل عملیاتی کرده و در نهایت یک سایت منحصربفرد را به شما تحویل خواهند داد.

مسئله سئو و بهینه سازی سایت در تمام مراحل طراحی سایت ادامه دارد و تا زمانی که شما بخواهید در کسب و کار اینترنتی فعالیت کنید، ادامه خواهد داشت. اما خیالتان راحت باشد که تا جایی که سئو و بهینه سازی سایت مرتبط به طراحی سایت می‌شوند، برنامه نویسان ما تمام اصول و معیارهای آن را رعایت خواهند کرد.

آموزش استفاده از سایت و تا حدودی فعالیت موثر در کسب و کار اینترنتی مواردی است که هر تیم طراحی سایتی به شما ارائه خواهند کرد. اما ما در وبمستر سلام نه تنها همین موارد را حرفه‌ای تر و از طریق منابع با کیفیت و معتبر به شما القا می‌کنیم، بلکه آموزش سئو و بهینه سازی سایت را هم به شما خواهیم داد.

یک توصیه مهم

پیشنهاد می‌کنیم حتی اگر شما قرار نیست برای طراحی سایت‌تان با وبمستر سلام همکاری کنید، حتما سراغ یک تیم حرفه‌ای و با تجربه بروید و البته از بررسی رزومه آن‌ها غافل نشوید. طراحی سایت یکی از اصلی ترین بخش هایی است که می‌بایست مطابق اصول پیاده سازی شود. عدم رعایت کیفیت و اصول در این بخش تنها هزینه های هنگفت و بدون نتیجه روی دست‌تان خواهد گذاشت. بدون شک در این بازار رقابتی، تنها رعایت اصول و عملکرد بدون نقص است که نرخ مشتری شما را روزبه‌روز افزایش خواهد داد.

طراحی سایت تهران
[go_pricing id=”basic12″]