خرید بک لینک
با کیفیت، ارزان و دائمی

خرید بک لینک طبیعی تنها راهکاری است که پس از انجام فرایندهای زیرساختی محتوایی سایتتان (این ویدیو را ببینید)، می تواند به افزایش رتبه کلمات کلیدی و افزایش ورودی از گوگل با ارتقای رتبه سایتتان کمک کند.قطعا تا امروز بارها در خصوص اهمیت ساخت و خرید بک لینک محتواهای زیادی را مطالعه کرده اید. در ادامه برای شما بسته های بک لینک با کیفیت و دائمی را آماده کرده ایم تا در مسابقه SEO برنده میدان باشید.

خرید بک لینک

پکیج‌های بک لینک

بسته برنزی

برای کلمات کلیدی آسان
بک لینک دائمی دامین اتوریتی ۸۰ عدد
بک لینک دائمی EDU و GOV۸۰ عدد
سوشیال سیگنال۱۵۰۰ عدد

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تحویل گزارش ۳۰ روزه

بسته نقره‌ای

برای کلمات کلیدی نیمه سخت

بک لینک دائمی PBN۵۰ عدد
بک لینک دائمی دولایه با کیفیت۵۰۰ عدد لایه یک
۵۰۰۰ عدد لایه دو
بک لینک دائمی EDU و GOV۲۰ عدد
سوشیال سیگنال۳۵۰۰ عدد

۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان

تحویل گزارش ۳۰ روزه

بسته طلایی

برای کلمات کلیدی سخت

بک لینک دائمی PBN۵۰ عدد
بک لینک دائمی دولایه با کیفیت۱۵۰۰ عدد لایه یک
۱۵۰۰۰ عدد لایه دو
بک لینک دائمی EDU و GOV۲۰ عدد
بک لینک دائمی تک لایه کیفیت بالا۸۰ عدد
سوشیال سیگنال۳۵۰۰ عدد
سوشیال بوکمارک۲۰۰ عدد

۶,۶۳۰,۰۰۰ تومان

تحویل گزارش ۴۵ روزه

محبوب ترین سرویس های آف پیج

۵۰ بک لینک PBN

۷۵۰,۰۰۰ تومان

۶۲۰,۰۰۰ تومان

connect

بسته های بک لینک تست شده

اگر زیرساخت محتوایی سایت شما از منظر محتوا و ساختار آن عالیست، باید بگوییم حلقه مفقوده سایت شما سئوی خارجی است. سئو خارجی شامل بک لینک های با کیفیت با الگوریتم های تست شده و بدون خطر پنالتی شدن. بسته های پیش رو از این جنس هستند…

guarantee

تخصص لینک بیلدینگ بیش از ۸ سال

مجموعه وبمسترسلام بیش از ۸ سال است که به صورت تخصصی در حوزه لینک سازی فعال است و تا کنون به بیش از ۸۰۰ کسبوکار خدمات لینک سازی ارائه داده است. فعالیت تخصصی ما ضامن موفقیت شما در سئو خواهد بود. بسته های بک لینکی که به آنها ایمان داریم حاصل این تجربه گرنبها هستند.

refresh

بروزرسانی با الگوریتم های گوگل

همه بک لینک هایی که در مجموعه وبمسترسلام عرضه می شوند، بارها و بارها بروزرسانی شده اند و با تکیه بر دانش تخصصی سئو کارشناسان این مجموعه تبدیل به انتخاب اول بسیاری از وبمسترها و متخصصین سئو شده اند.

diagram

بک لینک قوی و دائمی

با ارزش ترین بک لینک ها، آنهایی هستند که از دامنه های قوی و به صورت دائمی ایجاد شده باشند. ما برایتان بک لینک های زیادی را با کیفیت بالا، با قدرت و دائمی آماده کرده ایم تا هزینه و زمانتان را صرف سایر موضوعات کسبوکاریتان کنید. انتخاب اول شما از بسته های بک لینک وبمسترسلام، خرید آخر شما نخواهد بود!

با خرید بک لینک قوی، بهترین رنک‌های گوگل را تصاحب کنید

یکی از اصول و قوانین کسب و کار اینترنتی این است که اگر مخاطب و بازدیدکننده داشته باشید، درآمد هم خواهید داشت. به علاوه، داشتن بازدیدکننده باعث دیده شدن برند شما می‌شود و محبوبیت بیزینس‌تان را افزایش می‌دهد. از این رو است که خیلی از مدیران و صاحبان بیزینس‌های آنلاین دنبال جذب مخاطبان بیشتر هستند. استراتژی‌های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد ولی ما می‌خواهیم یک راه میانبر به شما معرفی کنیم و این راه چیزی نیست جز: خرید بک لینک.
در ادامه می‌خواهیم بگوییم که چرا بک لینک تا این حد اهمیت دارد و به موفقیت کسب و کار شما کمک می‌کند. لازم به ذکر است که این راهکار زمانی موثر است که به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام شود وگرنه ممکن است به افت رتبه وب‌سایت شما در گوگل ختم شود و کل استراتژی موفقیت شما را مختل کند. پس باید این راهکار توسط متخصصان و کارشناسان توانمند و ریزبین انجام شود. در صورتی که شما هم می‌خواهید یک برند معروف، دوست‌داشتنی و پرفروش داشته باشید، تا پایان با ما همراه بمانید.

نمونه کارهای بک لینک

از طراحی تا استراتژی محتوا و لینک سازی این سایت در تیم حرفه ای وبمسترسلام انجام شده است. نتایج زیر را ببینید:
کلمه “فروشگاه ساعت هوشمند” لینک ۱
کلمه “خرید ساعت هوشمند” لینک ۵
کلمه “طرح اپل واچ” لینک ۱
کلمه “اسمارت واچ” لینک ۵
کلمه “خرید ساعت هوشمند ارزان” لینک ۶

از طراحی تا سئو و به ویژه بک لینک های این وب سایت در آژانس وبمسترسلام انجام شده است و در بسیاری از کلمات حوزه کاری تخصصی رتبه های برتر گوگل را دارد:

 • کلمه “تعمیر کاتالیزور” لینک ۴
 • کلمه “تعمیر کاتالیزور ۲۰۶” لینک ۱
 • کلمه “تعمیر کاتالیزور غرب تهران” لینک ۱
 • کلمه “تعمیر کاتالیزور سمند” لینک ۱
 • کلمه “تعمیر کاتالیزور پراید” لینک ۱
 • کلمه “تعمیر کاتالیزور چانگان” لینک ۲
 • و … در بسیاری از خودرو ها در ۳ لینک اول گوگل

بک لینک های سایت silvertiti.com از بسته های بک لینک وبمسترسلام زده شده است. رتبه های عالی در کلمات سخت را ببینید:

 • کلمه “دستبند نقره مردانه” لینک ۳
 • کلمه “سرویس نقره” لینک ۶
 • کلمه “گردنبند نقره مردانه” لینک ۴
 • کلمه “زنجیر نقره مردانه” لینک ۲
 • کلمه “سرویس بدلیجات” لینک ۱
 • و صدها کلمه دیگر در رتبه های بالای صفحه اول

بک لینک های سایت metaplayer.shop از بسته های بک لینک وبمسترسلام زده شده است. رتبه های عالی در کلمات سخت را ببینید:

 • کلمه “خرید هدست گیمینگ” لینک ۷
 • کلمه “هدست گیمینگ کامپیوتر” لینک ۱
 • کلمه “خرید دسته پابجی” لینک ۴
 • کلمه “هدست گیمینگ برای موبایل” لینک ۳
 • کلمه “هدست گیمینگ PS4” لینک ۱
 • و صدها کلمه دیگر در رتبه های بالای صفحه اول

اطلاعات بیشتر درباره خرید بک لینک

share

چه بک لینک هایی میزنیم؟

بک لینک های میکس شامل وب۲، پروفایل، دایرکتوری، فالو، نوفالو و …میکس بودن بک لینک ها به طبیعی تر جلوه دادن آنها کمک به سزایی خواهد کرد.پس خیالتان از جریمه شدن راحت باشد.

link (1)

مشاهده روند لینک سازی

همواره با استفاده از ابزار های سئو، می توانید روند لینک سازی را مانیتور نمائید.ساخت بک لینک های شما به صورت آهسته و پیوسته انجام می گیرد و این مهم را از طریق ابزارهایی همچون ahrefs و Moz می توانید مانیتور کنید.

layers

چرا لایه ای؟

برای کلمات کلیدی سخت تر، لینک سازی معمولی و تک لایه دیگر پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود.بهترین روش لینک سازی، علاوه بر میکس بودن، لینک سازی لایه ای است.لایه های دوم و سوم به قدرتمند تر شدن بک لینک لایه اول کمک خواهند کرد.

پس از سفارش بک لینک ها…
حدودا یک ماه از زمان سفارش بک لینک ها، گزارش انجام کار برای شما ارسال خواهد شد.پس از آن گوگل طی مدت حداکثر ۲ ماه لینک های ساخته شده برای شما را شناسایی و ایندکس خواهد نمود که زمانبر بودن ایندکس شدن بک لینک ها توسط گوگل، هم طبیعی و هم خوب خواهد بود. از زمان تحویل گزارش سرویس های شما، بین یک هفته تا ۲ ماه نتیجه ارتقای رتبه کلمات کلیدی شما در نتایج جستجو را خواهید دید و از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد.

NAIL PATEL را میشناسید؟

برای اینکه بدانید کدام بک لینک ها برای سایت شما مفید هستند، توصیه میکنیم با کلیک بر روی دکمه زیر این ویدیو از Nail patel را ببینید و اگر سایت تازه تاسیس دارید باید با احتیاط بیشتری لینک سازی کنید!

برخی از مشتریان وبمسترسلام

بهبود رتبه سایتهای مشتریان ما در نتایج جستجو، افتخار ماست.

سوالات متداول

بله، در توضیح این پاسخ کوتاه باید بگوییم که بک لینک های Site wide و مدت دار، نه تنها تاثیری بر بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو نخواهند داشت، بلکه احتمال جریمه شدن سایت شما را در صورت عدم تمدید آنها باید مد نظر قرار دهید.

ما در وبمسترسلام تضمین می دهیم کلیه بک لینک های خریداری شده از نوع بک لینک طبیعی و دائمی هستند و هیچ ضرری برای سایت شما ندارند.

ایجاد بک لینک برای یک صفحه از سایت اگر به صورت غیر منطقی و غیر اصولی صورت پذیرد، قطعا آن صفحه از سایت شما پنالتی یا جریمه خواهد شد، ما به شما تضمین میدهیم اگر برای سایت نوپا (کمتر از ۲ ماه از شروع فعالیت سایت باید گذشته باشد) بک لینک نخرید، هیچ جریمه ای را از سمت گوگل متحمل نخواهید شد.

هم بله و هم خیر، چون اگر به صورت غیر طبیعی همه بک لینک هایی که به سمت سایت شما داده می شود فالو باشند، کمی نگران کننده خواهد بود. به همین دلیل بک لینک هایی که برای شما ثبت می کنیم، ترکیبی منطقی از بک لینک های فالو و نوفالو خواهند بود.

هر بسته برای یک صفحه از سایت شما (که آن یک صفحه حتی می تواند صفحه اصلی باشد) و سه کلمه کلیدی همان صفحه باید خریداری شود. توجه کنید خرید بک لینک برای یک صفحه با کلمه کلیدی صفحه دیگر به هیچ وجه توصیه نمی شود!

همه چیز درباره خرید بک لینک

خرید بک لینک

فرقی نمی کند که در چه زمینه شغلی فعالیت می کنید. برای موفقیت در بازار رقابتی امروز، باید فعال باشید و با فناوری روز دنیا پیش بروید. در غیر این صورت، از رقابت جا می مانید یا از بازار حذف می شوید.

پیروزی در این نبرد، متعلق به کسب و کارهایی است که از استراتژی‌های درست و حرفه‌ای کمک می‌گیرند و به این استراتژی وفادار می‌مانند.

اکنون همه کسب و کارها تلاش می‌کنند نظر مخاطبان را به خود جلب و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنند. بهترین راهکار برای افزایش بازدیدکنندگان این است که بهترین رتبه های گوگل را از آن خود کنید.

اگر علاقمند هستید تا فعالانه با رقبای خود در بازار رقابت نمایید، با ما همراه باشید. جهان امروز، جهان آنلاین است. برای موفقیت کسب و کار خود باید وب سایت خود را ارتقا دهید. در ابتدا برای سئو سایت قدم بردارید. شما می توانید محتوای جالب و کاربردی تولید و منتشر کنید. اما باید مسیری بسازید تا کاربران بتوانند وبسایت شما را پیدا کرده و به محتوای آن دسترسی داشته باشند. شما می توانید با قرار دادن علائم و نشانه ها در طول مسیر، کاربران را به سمت محتوای جذاب خود هدایت نمایید. این مسیر هدایت گر در فضای مجازی با عنوان لینک شناخته می شود. لینک سازی باعث می شود تا مردم از سایت ها و شبکه های اجتماعی به سمت وبسایت شما هدایت شوند. امروزه در بسیاری از وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی و … از لینک ها استفاده می کنند.

یکی از بهترین استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کند که دارت بیزینس خود را به خال بزنید و به بهترین شکل ممکن، جایگاه‌های عالی گوگل را در بلند مدت از آن خود کنید، خرید بک لینک است.

بک لینک BackLink چیست؟

به لینکی که از یک سایت دیگر به سایت شما داده می شود، بک لینک می گویند. به عبارت دیگر، لینک های ورودی از وب سایت های دیگر به سایت شما، بک لینک هستند. این لینک ها ممکن است به صورت متن یا تصویر باشند. بک لینک ها یکی از عواملی هستند که به افزایش رتبه سئو سایت شما کمک می کنند. در واقع، آنها نقش مهمی در محاسبه رتبه بندی وب سایت ها توسط موتورهای جستجوی گوگل دارند. استفاده از بک لینک مناسب تاثیر فوق العاده ای بر افزایش رتبه وبسایت و بهبود سئوی خارجی آن دارد.

زمانی که سایت دیگری در مطالب و محتوای خود، به صفحه اصلی یا سایر صفحات سایت ما لینک می دهد، فرایند ساخت بک لینک صورت گرفته است. این فرایند گاهی به صورت خود به خود انجام می‌شود. رسیدن به چنین جایگاه و اعتباری، قطعاً به تلاش و کار مداوم و درجه یک نیاز دارد. حال چه باید کرد؟ بهترین راهکار، خریدن بک لینک است.

روش اول، خرید بک لینک

در این روش، شما در ازای پرداخت مبلغی مشخص، لینک صفحه اصلی یا صفحه خاصی از سایت خود را در یک وب ‌سایت پربازدید قرار می‌ دهید و با این کار بازدید کنندگان آن وب ‌سایت را به سمت سایت خود جذب می‌ کنید.

بسیاری از متخصصان سئو، خرید بک لینک را روشی بی ‌نظیر و قدرتمند برای تصاحب بهترین رتبه های گوگل می‌ دانند و این روش را به بیزینس‌های مختلف پیشنهاد می‌دهند.

همان طور که قبلا گفتیم، بک لینک نقش مهمی در افزایش رتبه سئو سایت دارد. بنابراین، اگر این فاکتور مهم را نادیده بگیرید، دیر یا زود رقبا، شما را پشت سر می‌ گذارند و حتی ممکن است به طور کامل از دور خارج شوید.

خرید بک لینک در کنار سئوی کدنویسی وب سایت، استاندارد سازی محتوا و فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند محبوبیت سایت شما را در موتورهای جستجوی گوگل افزایش دهد. اگر فرایند خرید بک لینک را با استراتژی خاصی انجام دهید، می توانید ورودی مطلوبی از گوگل دریافت کنید.

متخصصان سئو بر این باور هستند که سومین عامل مهم در بهینه ‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، لینک ‌سازی خارجی است.

یکی از مزایایی که خرید بک لینک برای شما به همراه دارد، دیده شدن برند شما در سایت‌های دیگر است. مطالعات نشان می‌دهند که وقتی مخاطب نام برند شما را بشنود یا بخواند، احتمال خرید او از شما خیلی بیشتر از زمانی است که نام برند شما را ندیده یا نشنیده باشد.

 • ۵۱ درصد از بازاریاب‌ها معتقدند که بین یک تا سه ماه طول می‌کشد تا شما تأثیر تلاش‌های خود در زمینه لینک ‌سازی را ببینید.
 • ۹۵ درصد از محتواها اصلاً لینک خارجی دریافت نمی‌کنند. می‌دانید چرا؟ دلیل این است که متخصصان سئو، لینک ‌سازی را دشوارترین بخش دانش سئو می‌دانند. این در حالی است که اگر با یک تیم حرفه‌ای کار کنید، متوجه می‌شوید که این کار چندان هم دشوار نیست.
 • ۶۵ درصد بازاریاب‌ ها، کیفیت لینک خود را بر اساس اعتبار دامنه سایتی که در آن لینک ساخته‌اند، می‌سنجند. این در حالی است که برخی از بازاریاب ‌ها، رتبه دامنه و اعتبار صفحه را مهم می‌دانند.

بسیاری از بازاریاب‌ ها، رتبه صفحه‌ای که برای آن لینک ساخته‌اند را مهم ‌ترین معیار برای اثربخشی تلاش‌های خود در زمینه لینک ‌سازی قلمداد می‌کنند.

بک لینک‌های اولین صفحه در نتایج جستجوی گوگل، ۳.۸ برابر رتبه‌های دوم تا دهم است.

محتواهایی که در آن‌ها به فهرستی از موارد (مثل بهترین‌ ها، بدترین‌ ها، ارزان‌ترین‌ ها، گران‌ترین ‌ها و غیره) اشاره شده است، در مقایسه با سایر مدل‌های محتوا، بیشترین میزان بک‌ لینک منحصر به فرد و یونیک را به خود اختصاص می‌دهند.

همین آمارها به خوبی نشان می‌دهند که لینک ‌سازی تا چه اندازه می ‌تواند روی رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل تأثیرگذار باشد. بنابراین اگر می‌خواهید در رقابت با رقبای خود پیروز باشید، باید یک استراتژی اساسی در زمینه لینک ‌سازی داشته باشید وگرنه مطمئن باشید که رقبا خیلی زود به فکر می افتند و با سرعت نور، در زمینه لینک بیلدینگ کار می‌کنند. شاید همین الآن هم گوی سبقت را از شما ربوده باشند. باید خیلی زود یک فکر اساسی کرد.

برای خرید بک لینک خارجی کافی است در سایت وبمسترسلام بسته مورد نیاز خود را انتخاب کرده و پس از انتقال به ناحیه کاربری، آن را سفارش دهید. اگر نمی دانید کدام بسته بک لینک برای شما مفید است کافیست از طریق واتساپ درخواست مشاوره دهید تا خیلی زود سایت شما را بررسی نموده و بهترین پیشنهاد را برای وب سایت شما ارائه دهیم.

توجه کنید زیرساخت سایت شما نیز توسط متخصصین سئوی وبمسترسلام بررسی شده و پیشنهادات کاربردی، عملیاتی و اثربخش را برای شما ارائه خواهیم داد.

خرید بک لینک ارزان

خرید بک لینک ارزان

بک لینک ها ابزاری مفید برای رشد سئوی وب سایت هستند. اما استفاده غیراصولی از آنها می تواند باعث پنالتی شدن وب سایت شما شود .

سئوی کلاه خاکستری، هنر طبیعی جلوه دادن سئوی کلاه سیاه است .

ما در وبمسترسلام، تجربه چند ساله ای در حوزه فروش بک لینک داریم. با تکیه بر این تجربه ها می توانیم بک لینک های دائمی را برای سایت شما ایجاد کنیم که :

 • قبلا آنها را تست کرده ایم و نتیجه مورد نظر را دیده ایم.
 • دائمی هستند و نیازی به تمدید مجدد ندارند.
 • حداقل در لایه یک به صورت دستی ثبت می شوند.

کلیه بک لینک ها پس از ثبت، توسط ایندکسر بسیار قوی به گوگل شناسانده خواهند شد.

توجه کنید، رعایت توازن در دریافت لینک های فالو، نوفالو و سوشال سیگنال امری است که بسیاری از وبمسترها آن را رعایت نمی کنند .

خرید بک لینک قوی

برای خرید بک لینک قوی، صفحه درستی را انتخاب کرده اید. قوی بودن بک لینک ها لزوما به تعداد آنها نیستند و به دامین اتوریتی و پیج اتوریتی، همچنین DR دامنه مربوط می باشند. خریدن بک لینک های قوی و اصولی، نه تنها برای سایت شما نگران کننده نیست، بلکه در بیشتر مواقع باعث افزایش سریع رتبه کلمات کلیدی سایت شما خواهد شد.

مهم‌ترین مزایای خرید بک لینک

 1. افزایش اعتبار برند و کسب و کار
  امروزه اعتبار برند و بیزینس یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان و کسب و کار است. یکی از استراتژی‌های مهمی که هر بیزینس باید دنبال کند، ارتقای مداوم اعتبار برند می باشد. مطالعات نشان می‌دهند که هر چه اعتبار برند بیشتر شود، اعتماد مخاطبان به آن افزایش می‌یابد. وقتی اعتماد بالا رفت، خرید کردن از شما برای مشتری راحت‌تر می‌شود و در نهایت وفاداری مشتریان هم به شما افزایش می‌یابد. اگر می‌خواهید خرید را برای مشتری آسان کنید، باید تا حد امکان، برندتان را معروف ‌تر کنید.
  وقتی شما اقدام به خرید بک لینک می‌کنید، در واقع نام برند خود را در سایت‌های مختلف و مهم ثبت می نمایید. وقتی این اتفاق افتاد و سایت‌های پربازدید و  معتبر به شما لینک دادند، مخاطبان هدف به این نتیجه می‌رسند که شما معتبر و معروف هستید و خیلی راحت‌ تر در قیف فروش و بازاریابی شما به سمت پایین سُر می‌خورند و به مشتری واقعی تبدیل می‌شوند.
 2. کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوی گوگل
  یکی دیگر از مزایای خرید بک لینک این است که به ما کمک می‌کند، رتبه ی صفحات سایت خود را در گوگل بهبود ببخشیم. معمولاً ساخت بک لینک در سایت‌های پر بازدید، ترافیک بالایی را به سمت وب‌سایت ما روانه می‌کند. اگر بتوانیم در طراحی سایت و تولید محتوا، هوشمندانه و آگاهانه عمل کنیم، می‌توانیم مدت زمان حضور کاربران در سایت خود را بالا ببریم. حاصل چنین اقداماتی این است که گوگل به این نتیجه می‌رسد که سایت ما برای کاربر مفید است و رتبه ی بهتری در نتایج جستجو به سایت ما اختصاص می‌دهد.
  کسب رتبه ی بهتر، منجر به افزایش تعداد بازدیدکنندگان، افزایش خرید و بیشتر دیده شدن برند ما می‌شود. به همین دلیل است که بک لینک تا این اندازه اهمیت دارد و می‌تواند تحولی عمیق و چشمگیر در وضعیت یک کسب و کار به وجود بیاورد.
 3. ایجاد روابط جدید و نو با مشتریان تازه
  وقتی استراتژی لینک بیلدینگ را به کار ببریم و در سایت‌های مختلف و معتبر، لینک ‌سازی ‌کنیم، مشتریان جدید و تازه  به سمت ما می‌آیند و در نتیجه روابط جدیدی شکل می‌گیرد. همان‌طور که برخورد اول بین دو انسان روی درک آن‌ها از هم تأثیر زیادی دارد، برخورد اول بین کاربر و محتوای ما هم خیلی مهم است. از این رو کسب و کارهایی که اقدام به خرید رپورتاژ آگهی (همان بک لینک) می‌کنند، باید بهترین محتوای ممکن را ارائه دهند تا بتوانند نظر مخاطب را جلب کنند و خودشان را در قلب مخاطب جای دهند. از طرفی باید سایت آنها، ظاهر و محتوای خوبی داشته باشد.
 4. افزایش فروش و درآمد
  اجازه دهید که در این بخش یک سری مسائل تخصصی و البته خیلی ساده فروش و بازاریابی را با شما در میان بگذاریم:
  بالاخره هر کسب و کار و بیزینسی که راه اندازی می‌شود، در پی رسیدن به درآمد و فروش است. متخصصان فروش و بازاریابی بر این باور هستند که ما باید از نظر عصبی و روانی، مشتریان خود را آماده کرده و شرایط را به گونه‌ای طراحی کنیم که بتوانند در کمال آرامش و اطمینان خرید خود را انجام دهند. یکی از نکاتی که هر مدیری باید بداند این است که مشتریان دوست دارند مورد تأیید دیگران واقع شوند؛ یعنی دوست دارند محصولی بخرند که مورد تأیید دیگران باشد. حال اگر شما در سایت‌های مختلف و معتبر، لینک‌ سازی کنید و مخاطبان، محتوای شما را در آن سایت‌ها ببینند، به این نتیجه می‌رسند که شما از نظر دیگران و افراد متخصص، مورد تأیید و معتبر هستید. بنابراین وقتی وارد سایت شما می‌شوند، فرایند خرید را خیلی بهتر و با آرامش و اطمینان بیشتری طی می‌کنند.

مواردی که تاثیر زیادی در گرفتن نتیجه ی بهتر از بک لینک ها دارند شامل : سرعت لود سایت شما، لینک سازی داخلی صحیح و عدم کنیبالیزیشن یا همنوع خواری (cannibalization) و همچنین وجود کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات سئو صفحه هدف می شوند.

انواع بک لینک

انواع بک لینک

در یک دسته بندی، بک لینک را به دو گروه بک لینک های فالو follow (یا دوفالو do follow) و نو فالو no follow تقسیم بندی می کنند.

گروه اول : بک لینک های فالو follow (دو فالو do follow)

همان لینک های معمولی هستند که در بسیاری از وب سایت ها دیده می شوند. گوگل، مقصد این لینک ها را بررسی می کند و در صورتی که توسط یک سایت معتبر لینک داده شوند، رتبه بندی سایت مقصد بهبود می یابد. معمولا لینک ها به صورت do follow  هستند. در این حالت گوگل می تواند به لینک سر بزند و آن را مورد ارزیابی قرار دهد. به این ترتیب، اعتبار صفحه از طریق لینک جابه جا می شود.

گروه دوم : بک لینک های نو فالو nofollow

لینک های طبیعی و ساده ای هستند که تاثیری بر رتبه بندی نمی گذارند. این لینک ها برای ارجاع به یک مکان، مورد استفاده قرار می گیرند. البته در صورتی که لینک شما nofollow باشد و در یک سایت معتبر قرار داده شود، برای ارزش و اعتبار دامنه ی سایت شما اثر مثبتی دارد.  برخی از افراد برای افزایش اعتبار سایت خود، تعدادی از لینک ها را به صورت no follow قرار می دهند. با این کار، قدرت سایت خود را برای گوگل به نمایش می گذارند.

به طور کلی، زمانی که لینک خود را به صورت no follow تبدیل می کنید، به گوگل اعلام می کنید که مایل نیستید ارزش و اعتباری از صفحه سایت شما به صفحه های دیگر منتقل شود. به این معنا که برای سایت خود ارزش قائل هستید. موتورهای جستجو متوجه این کار شما می شوند و اثرات مثبت این کار را در رتبه بندی سایت قرار می دهند.

اصطلاحات رایج در ارتباط با بک لینک

 • لینک جویس link juice : اگر یک صفحه وب به صفحه اصلی یا صفحات داخلی سایت شما لینک بدهد، به آن بک لینک link juice گفته می شود. این بک لینک تاثیر مثبتی بر بهبود اعتبار دامنه و ارزش صفحات وب دارد.
 • دامنه های ریشه لینک دهنده Linking Root Domain : این عبارت، تعداد بک لینک هایی را که از یک آدرس واحد به وب سایت شما ارجاع داده می شوند را نشان می دهد. افزایش تعداد بک لینک ها از یک سایت واحد، تاثیری بر افزایش سئو نخواهد داشت. به این معنا که اگر از یک سایت مشخص، چندین بار به سایت شما لینک داده شود، فقط یک بک لینک در نظر گرفته می شود.
 • متن لینک شده Anchor text : انکرتکست به کلمه یا عبارتی گفته می شود که به عنوان متن لینک در نظر گرفته می شود. این متن نقش مهمی در بهبود اعتبار کلمات کلیدی موردنظر در موتورهای جستجو ایفا می کند.
 • لینک های داخلی  Internal Links : این لینک ها از یک صفحه وب سایت به صفحه دیگری از همان وب سایت داده می شوند. استفاده درست از لینک های داخلی، موجب بهبود سئو کلمات کلیدی می شود.
 • لینک های کم کیفیت Low-Quality Links : این لینک ها، از سایت های اسپم (هرزنامه) و سایت هایی که لینک خروجی زیادی دارند، به سایت شما داده می شود. اسپم ها به عنوان یک تهدید امنیتی بزرگ برای محتوا و رتبه بندی وب سایت به شمار می روند. اثرات منفی این لینک ها به مراتب بیشتر از اثرات مثبت آنها هستند. به همین علت، بهتر است از این نوع سایت ها دوری کنید.
 • بک لینک های فالو follow و نو فالو nofollow : قبلا در این مورد صحبت کردیم.

دلایل اهمیت بک لینک ها

یکی از عوامل موثر در بهبود سئو و افزایش رتبه سایت، بک لینک ها هستند. آنها به نوعی، میزان اعتماد دیگران را نسبت به سایت شما نشان می دهند. موتورهای جستجو با بررسی بک لینک ها متوجه می شوند که صفحه وب سایت شما چقدر برای کاربران معتبر است. بک لینک ها نقش موثری در ایندکس صفحات توسط گوگل ایفا می کنند. با کمک بک لینک ها می توانید به ترافیک بزرگی از کاربران دست پیدا کنید. به این ترتیب، میزان بازدید کاربران از سایت شما افزایش می یابد. وجود این لینک ها، باعث می شود تا کاربران راحت تر بتوانند با گردش در صفحات مختلف، به محتوای موردنظر خود دست یابند. در صورتی که بک لینک ها به صورت طبیعی و با کیفیت ساخته شوند، می توانند به بهبود رتبه سایت شما کمک کنند. در واقع، کیفیت بک لینک مهم تر از تعداد آن است. هر چقدر بک لینک ها طبیعی تر باشند، ارزش و اعتبار بیشتری را از گوگل دریافت می کنند. بک لینک های با کیفیت، به عنوان یکی از بخش های استراتژیک بهینه سازی موتورهای هوشمند شناخته می شوند. در مقابل، بک لینک های نامرتبط نه تنها منفعتی ندارند، بلکه می توانند اثرات منفی برای سایت شما داشته باشند. گاهی اوقات، گوگل این سایت ها را جریمه می کند.

کیفیت بک لینک چگونه تعیین می شود؟

یک بک لینک با کیفیت به صورت فالو می باشد و سایت منبع در میان محتوای آن قرار داده شده است. انکرتکست در این بک لینک ها، کاملا طبیعی در نظر گرفته می شود.

نحوه ارزشیابی بک لینک توسط گوگل

تمام بک لینک هایی که برای یک سایت ایجاد می شوند، از نظر گوگل ارزش یکسانی ندارند. گوگل با توجه به یکسری فاکتورها، ارزش یک بک لینک را مشخص می کند. در ادامه به برخی از این فاکتورها اشاره می کنیم.

۱- اعتبار دامنه یا Domain Authority

این فاکتور با توجه به عمر دامنه، نوع آن، تعداد بک لینک های دریافتی، میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی، تعداد لینک های خروجی و … تعیین می شود. اعتبار دامنه تاثیر زیادی بر ارزش بک لینک و نقش آن بر جایگاه شما دارد. اعتبار دامنه یک شاخصی است که به وسیله وب سایت مطرح Moz ابداع شده است. این وب سایت، با توجه به تعداد و کیفیت لینک های هر وب سایت برای آن امتیازی در نظر می گیرد. این امتیاز از ۱-۱۰۰ می باشد. اگر می خواهید ارزش بک لینک یک وب سایت را بسنجید، می توانید اعتبار دامنه آن را در وب سایت Moz بررسی کنید.

۲ – میزان تناسب و ارتباط موضوعی سایت شما با سایت لینک دهنده

ارتباط موضوعی و تناسب بک لینک با محتوا نقش مهمی در رتبه بندی وب سایت توسط گوگل دارد. اگر شما در حوزه پوشاک فعالیت می کنید، بک لینک های شما باید با موضوعات انواع پوشاک، جنس، روش های خرید، مدل، طراحی پوشاک و … برای شما ایجاد شوند تا تاثیر مثبتی بر رتبه بندی سایت شما داشته باشند. تناسب و ارتباط موضوعی سایت شما با سایت لینک دهنده باعث جذب مشتریان بالقوه می شود.

۳- اعتبار صفحه یا Page Authority

لینک سازی داخلی سایت به صفحه موردنظر و بک لینک هایی که مستقیما برای این صفحه ایجاد می شوند، اعتبار صفحه را تعیین می کنند. باید دقت داشت که اعتبار صفحه با اعتبار دامنه تفاوت دارد. ممکن است اعتبار دامنه، خوب باشد اما صفحه موردنظر اعتبار پایینی در آن دامنه داشته باشد. معمولا صفحاتی که لینک سازی داخلی خوبی دارند، از اعتبار بالایی برخوردار هستند. به طور کلی معتبرترین صفحات یک دامنه در منوی اصلی سایت قرار دارند. اگر قصد دارید تا اعتبار صفحه موردنظر خود را بررسی کنید، می توانید از ابزارهای زیر استفاده کنید.

 • Open Site Explorer از سایت Moz.com
 • SERP Checker از سایت Mangools.com

۴- تعداد لینک های خروجی

معمولا یک دامنه به سایت های زیادی لینک می دهد. بنابراین، هر چقدر تعداد سایت هایی که در یک دامنه یا یک صفحه لینک می شوند، بیشتر باشند، ارزش و اعتباری که به هر کدام از آنها می رسد، کاهش می یابد. بهتر است برای بهبود رتبه وبسایت از بک لینک های فالو و نوفالو استفاده شود. به طور کلی، همه بک لینک ها از نظر گوگل، فالو هستند و ارزشمند محسوب می شوند. این بک لینک ها می توانند تاثیر مثبتی بر رتبه وب سایت شما بگذارند. بک لینک های نوفالو از نظر گوگل ارزشی ندارند. اما اگر در سایت خود فقط از بک لینک های فالو استفاده کنید، از دید موتورهای جستجو، غیر طبیعی به نظر می رسد. به همین علت بهتر است از هر دو نوع بک لینک در سایت خود استفاده کنید. باید دقت داشت که بک لینک های نوفالو هم می توانند به نوعی در افزایش رتبه سایت شما نقش ایفا کنند. بک لینک های نوفالوی مناسب می توانند ترافیک ارجاعی خوبی برای سایت شما ایجاد نمایند.

۵- محل قرارگیری بک لینک

بعد از ساخت یک بک لینک با کیفیت، باید بدانید که آن را در کدام قسمت محتوا به کار ببرید. در واقع، محل قرارگیری بک لینک اهمیت زیادی دارد. معمولا لینک ها را در قسمت های سایدبار، فوتر یا محتوای مقاله قرار می دهند. لینکی که در متن قرار می گیرد، ارزش بیشتری دارد. چون خوانندگان می توانند با استفاده از این لینک، اطلاعات بیشتری در مورد موضوع مورد علاقه خود به دست آورند. این امر موجب می شود تا او راحت تر به محتوای موردنظر خود دسترسی پیدا کند. در این حالت، نرخ پرش کاهش می یابد. این امر توجه گوگل را به تناسب بک لینک و محتوا جلب می کند. لینک هایی که در قسمت ساید بار (نوار جانبی) و فوتر قرار می گیرند با نام لینک sitewide شناخته می شوند و معمولا در تمام صفحات سایت نمایش داده می شوند. این عامل باعث می شود تا ربات های گوگل تصور کنند که این لینک خریداری شده است. از طرفی، ممکن است الگوریتم پنگوئن به دلیل تکرار زیاد این لینک، شما را جریمه کند.

۶- انکرتکست یا متن لینک شده

کلمه یا عبارتی که برای لینک دادن از یک صفحه به صفحه دیگر استفاده می شود، انکرتکست نام دارد. این عبارت می تواند در برگیرنده ی کلمه کلیدی (به تنهایی)، کلمه کلیدی همراه با متن دیگر، متن حاوی نام برند، آدرس سایت و عباراتی مانند ” اینجا کلیک کنید.” باشد.

انکرتکست می تواند تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت داشته باشد. چرا که این کلمه یا عبارت، موضوع صفحه لینک شده را نشان می دهد. باید دقت داشت که استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی، کار درستی نیست. در این حالت، گوگل احساس می کند که با استفاده از این بک لینک ها به دنبال سوء استفاده هستید. بلکه باید به صورت نامحسوس از کلمه کلیدی استفاده شود. شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که تا چقدر می توان از انکرتکست استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که استانداردی برای این کار وجود ندارد. اما به طور میانگین، می توانید در محتوای خود ۱% کلمه کلیدی، ۴% متن مرتبط با موضوع، ۵% متن عمومی، ۲۰% آدرس و ۷۰% متن حاوی نام برند به کار ببرید.

روش های نادرست برای ایجاد بک لینک

یکی از ویژگی های بک لینک های با کیفیت، طبیعی بودن آنها است. برای ایجاد بک لینک نباید از روش های مصنوعی استفاده کنید. اقداماتی مانند خرید بک لینک به تعداد زیاد، فروش بک لینک ها و خرید شبکه های تبادل بک لینک جزء روش هایی هستند که توسط گوگل منع شده است.

روش های به دست آوردن بک لینک (link building)

شما می توانید با خرید بک لینک متنی یا بنر، خرید رپورتاژ آگهی در رسانه های مرتبط، ساخت حساب در توئیتر، فیسبوک و …، ساخت پروفایل در سایت و فروم های معتبر و کامنت گذاری در سایت های مرتبط، بک لینک موردنظر خود را به دست آورید.

24 پاسخ

 1. سلام و درود بر شما. من محمد جانبلاغی خرید بک لینک را در گوگل جستجو می کردم که با سایت خوب شما آشنا شدم.و حتی توی آپارات هم آموزش های شما در زمینه سئو و… را هم دنبال کردم. واقعا سایت و آموزش های خوبی دارید. برای همین گفتم اینجا بابت این همه زحمات خوبتون ازتون تشکر کنم. و در مورد خرید بک لینک توضیحات خوبی نوشتید.

  خدا قوت

 2. من یه بسته بک لینک از وبمسترسلام خریدم و واقعا راضی بودم! توی سایتشون چندین گزینه برای انتخاب بود که هر کدوم متناسب با نیاز من بود. فرایند خرید هم خیلی راحت بود، فقط با چند کلیک تمام شد. بعدشم، وبمسترسلام به شکل خیلی سریعی بک لینک ها رو به سایت من زد و گزارش رو برام فرستاد! در کل، تجربه خرید بک لینک از وبمسترسلام خیلی خوب بود و من به همه پیشنهادش میکنم.

 3. یکی از تجربیات خوبی که من با خرید بک لینک از وبمسترسلام داشتم، مربوط به یک سایت با محتوای فارسی بود که در زمینه‌ی تکنولوژی و اطلاعات رایانه فعالیت می‌کرد. در آن زمان، این سایت در صفحات پایین گوگل قرار داشت و با توجه به محتوای خوب و کاربردی که داشت، برای من این موضوع بسیار ناراحت کننده بود.

  با مشاوره وبمسترسلام، تصمیم گرفتم که بهبود رتبه این سایت را با خرید بک لینک از وبمسترسلام امتحان کنم. پس از خرید بک لینک و اجرای راهکارهای معرفی شده توسط وبمسترسلام، در عرض چند ماه، رتبه سایت از صفحات پایین گوگل به صفحات اول گوگل صعود کرد. این بهبود رتبه باعث شد که ترافیک سایت نیز افزایش یابد و بیشترین کاربرانی که به این سایت دسترسی دارند، از گوگل به سایت مراجعه می‌کردند.

  به طور خلاصه، خرید بک لینک از وبمسترسلام برای من به عنوان یک راهکار کارآمد در بهبود رتبه سایت و افزایش ترافیک، عملکرد خوبی داشت و به من کمک کرد تا رویکرد صحیح و بهینه را برای بهبود رتبه سایت‌های دیگر در گوگل بیابم.

 4. سلام سایتی هست که شبیه گوگله. شما می تونید لینک های خودتون رو در این سایت به صورت رایگان ثبت کنید. در واقع بک لینک رایگانه
  ادرس سایت: goodgoogle.ir/send-link
  کلا لینک، عنوان و توضیح دو خطی میخواد!
  پیشنهاد من به شما

 5. من برای کلمه (مشاوره مهاجرت) بک لینک طلایی رو خریدم و تو یک ماه از لینک ۳ اومدم لینک ۱
  فقط امیدوارم نترکه سایت مشتری :)))

 6. من با استفاده از بک لینک های ۵۵۰۰ تایی روی کلمه مهمی اومدم لینک یک و اصلا باورم نمیشد. فقط مشکل اینجاست که ۱- چیکار کنم همون یک بمونم؟ ۲- چرا نمیشه این بسته رو برای یک صفحه دیگه بخرم؟

  1. برای موندن تو لینک ۱ خیلی کارا باید کرد و یکیشون تداوم تو لینک سازیه!
   همچنین باید هر از چند گاهی محتوای صفحتون رو آپدیت کنید.

   در ضمن برای استفاده از بقیه پکیج ها می تونید از طریق واتساپ با مشاورین ما تماس بگیرید.

  1. جناب قاسمی پور بستگی به سختی کلمات کلیدی شما داره و پروفایل لینک سازی شما. به نظرم از طریق واتساپ با آقای نورمحمدی در ارتباط باشید تا برای انتخاب بسته مفید براتون کمک کنند.
   در ضمن بسته نقره ای بک لینک های ما واقعا روی خیلی کلمات جواب داده و بک لینک هایی که توی این بسته میزنیم تاثیر خیلی زیادی دارند. توصیه می کنم حتما این بسته رو امتحان کنید.

 7. سلام من خیلی وقت بود که به دلیل ترس از پنالتی شدن فقط روی رشد محتوای داخلی کار کردم، اما به توصیه یکی از دوستان بالاخره یکی از بسته های بک لینک وبمسترسلام رو با مشاوره قبلی خریداری کردم و نتیجه و رشد خیلی خوبی در نتایجم گرفتم، خواستم تشکر کنم از تیم خوبتون.

  1. جناب مهدیزاده چقدر عجله دارید 😊 واقعا انتظار اینکه تو دور روز نتیجه بگیرید منطقی نیست… باید یه مقدار صبر هم داشته باشید.

 8. سلام
  من چند وقتی هست که بسته نقره ای بک لینک شما رو برای سایت های مشتری هام دارم میخرم. خیلی راضی هستم و واقعا تاثیر زیادی داشته. از هر ۱۰ تا پروژه واقعا ۹ تاش بدون اغراق جواب داده. ممنونم از این سرویس خوبتون و به همه توصیش می کنم. وبمسترسلام دوست داریم 🙂

 9. سلام برای یکی از دوستان بک لینک زدی راضی بود
  رقیب ما هست اگه برای ما بزنی مشکل پیش نمیاد
  و اینکه همون تاثیر برای ما هم داره

  1. همون تاثیر رو نداره ولی بهش نزدیک میشید خیلی. در واقع زدن بک لینک های رقبا خودش یه استراتژیه و جالبه که رقیبتون بهتون گفته با چی رشد کرده 🙂

  1. بله فقط قبل از اینکه بسته بک لینک رو خریداری کنید، حتما با پشتیبان تماس بگیرید تا سایتتون رو بررسی کنند. واقعا بعضی مواقع خریدن بک لینک اصلا لازم نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *