دیجیتال مارکتینگ در صادرات

در قرن ۲۱ و با حضور تکنولوژی و استفاده از آن به صورت همه گیر، موقعیت های زیادی به وجود آمده است تا شرکت ها بتوانند به صورت بسیار گسترده و در سطح جهانی کالا های خود را با همدیگر مبادله کنند و از این معامله ها، سود بسیار زیادی ببرند. یکی از این روش های فروش در سطح جهانی و با کشور های دیگر، دیجیتال مارکتینگ در صادرات است. دیجیتال مارکینگ به این معناست که شما با روش های دیجیتالی مانند استفاده از گوگل یا اینترنت و حتی فروش تلفنی، محصولات خود را در تعداد بالا و به بهتربن قیمت به فروش برسانید. در این روش با صرفه جویی در زمان و با استفاده از نیروی انسانی کمتر، می توانید بیشترین درصد سود را از صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها بدست آورید.

دیجیتال مارکتینگ چگونه انجام می شود؟

دیجیتال مارکتینگ روشی تخصصی است و شما باید برای فعالیت در این حوزه تجربه زیادی داشته باشید تا سرمایه شما تلف نشود. بنابرین سرفصل های اصلی آن را در ادامه به شما می گوییم تا با دقت بیشتری وارد این حوزه شوید.

آنالیز رقبا

محتوا تحقیق شده و هدفمند

تحقیق بازار هدف

برندسازی

داشتن استراتژی و تحقیق درباره حوزه فروش

اولین و یکی از مهم ترین بخش هر پروژه دیجیتال مارکتینگ در صادرات، تحقیق اولیه درباره محصولی که قرار است به فروش برسد است. این بدین معنیست که شما باید با ابزار هایی که به صورت تخصصی برای تحقیق کلمات کلیدی ساخته شده است مانند کیوردچی برای فارسی زبان ها و theyask برای انگلیسی زبان ها، کلمات کلیدی خود را استخراج کنید، سپس با ابزار های نقشه ذهنی مانند xmind  یا visio آن ها را دسته بندی کنید و برای آن ها استراتژی های مخصوص به خودشان را تعریف کنید. بعد از این مرحله شما مایند مپ یا یا نقشه ذهنی تمامی مراحل تا به فروش رسیدن محصولاتتان را دارید و با استفاده از همین نقشه ذهنی می توانید مرحله به مرحله و بدون خطا استراتژی خود را پیش ببرید. 

مهم ترین بخش، استفاده از گوگل در بازاریابی دیجیتال برای صادرات

bukly buy theyask.io

همانطور که مشاهده می کنید این سرچ کلمه bukly buy در ابزار theyask است. با توجه به کلمات نشان داده شده شما می توانید به راحتی به صادرات استخودوس یا قهوه و یا دستمال توالت فکر کنید. زیرا این محصولات و خیلی از محصولات دیگری که در این لیست مشاهده می کنید بیشترین سرچ ها توسط مردم سطح جهان است. تیم وبمستر سلام با توجه و تجربه در همین حوزه مقادیر زیادی از خشکبار و سبزیجات را به کشور های حاشیه خلیج فارس صادر کرده است و در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ضمنا، باید از خود سوالاتی بپرسید که وضعیت محصول و کشور مورد نظر را در آن بررسی کنید. ما در ادامه بعضی از این سوالات را که باید از خود بپرسید را به شما ارائه می دهیم.

  • وضعیت کالای من در بازار مقصد چگونه است؟
  • رابطه سیاسی کشور مورد نظر با کشور من چگونه است؟
  • فاصله دو کشور با هم چقدر است و راه های ارتباطی چگونه است؟
  • قوانین تجارت در کشور من و کشور مقصد چگونه است؟

دیجیتال مارکینگ در صادرات به کمک وبمسترسلام!

تیم بزرگ وبمسترسلام با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ در صادرات و با مدیریت دکتر نورمحمدی، پروژه های بسیاری را در زمینه دیجیتال مارکتینگ در صادرات به موفقیت رسانده و باعث سود های بسیاری شده. ما اینجا و در تیم وبمسترسلام از محتوا نویس برای سایت های انگلیسی زبان گرفته تا چندین متخصص سئو و متخصص گوگل ادز، دور هم جمع شده ایم تا بهترین خدمات را به کسانی که مشتاق صادرات محصولاتشان با کمترین  هزینه و بیشترین سود هستند را ارائه دهیم. ما می توانیم کل پروژه شما را تحویل گرفته و ماهیانه هزینه مشخصی را که با هم به توافق می رسیم را دریافت کنیم و یا می توانیم به شما مشاوره دیجیتال مارکتینگ داده و شما خودتان و با تیم خودتان کار را انجام دهید. برای اطلاعت بیشتر و هزینه ها با شماره زیر تماس بگیرید.