دیجیتال مارکتینگ در صادرات چیست؟

در قرن ۲۱ و با حضور تکنولوژی و استفاده از آن به صورت همه گیر، موقعیت های زیادی به وجود آمده است تا شرکت ها بتوانند به صورت بسیار گسترده و در سطح جهانی کالا های خود را با همدیگر مبادله کنند و از این معامله ها، سود بسیار زیادی ببرند. یکی از این روش های فروش در سطح جهانی و با کشور های دیگر، دیجیتال مارکتینگ در صادرات است. دیجیتال مارکینگ به این معناست که شما با روش های دیجیتالی مانند استفاده از گوگل یا اینترنت و حتی فروش تلفنی، محصولات خود را در تعداد بالا و به بهتربن قیمت به فروش برسانید. در این روش با صرفه جویی در زمان و با استفاده از نیروی انسانی کمتر، می توانید بیشترین درصد سود را از صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها بدست آورید.

دیجیتال مارکتینگ چگونه انجام می شود؟

دیجیتال مارکتینگ روشی تخصصی است و شما باید برای فعالیت در این حوزه تجربه زیادی داشته باشید تا سرمایه شما تلف نشود. بنابرین سرفصل های اصلی آن را در ادامه به شما می گوییم تا با دقت بیشتری وارد این حوزه شوید.


آنالیز رقبا


محتوا تحقیق شده و هدفمند


تحقیق بازار هدف


برندسازی

داشتن استراتژی و تحقیق درباره حوزه فروش 

اولین و یکی از مهم ترین بخش هر پروژه دیجیتال مارکتینگ در صادرات، تحقیق اولیه درباره محصولی که قرار است به فروش برسد است. این بدین معنیست که شما باید با ابزار هایی که به صورت تخصصی برای تحقیق کلمات کلیدی ساخته شده است مانند کیوردچی برای فارسی زبان ها و theyask برای انگلیسی زبان ها، کلمات کلیدی خود را استرخراج کنید، سپس با ابزار های نقشه ذهنی مانند xmind  یا visio آن ها را دسته بندی کنید و برای آن ها استراتژی های مخصوص به خودشان را تعریف کنید. بعد از این مرحله شما مایند مپ یا یا نقشه ذهنی تمامی مراحل تا به فروش رسیدن محصولاتتان را دارید و با استفاده از همین نقشه ذهنی می توانید مرحله به مرحله و بدون خطا استراتژی خود را پیش ببرید. 

تبلیغات و برند سازی دیجیتال مارکتینگ در صادرات

یکی دیگر از مهم ترین قسمت ها در بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و برندینگ است. شما باید برند خود را در بازار های جهانی معرفی کنید. پس از آن کاری کنید تا برند شما شناخته شود و همین موضوع باعث کسب اعتماد دیگر شرکت ها شده و با استفاده از همین امتیاز مشتری های زیادی به طرف شما روانه می شوند. برند سازی یکی از دشوار ترین کار های در بازاریابی دیجیتال است و در بازاریابی دیجیتال در صادرات به مراتب کار دشوار تری است زیرا دیگر تعداد رقبای شما محدود نیست و  شما در یک رقابت با کل جهان تنها هستید و محکوم به برنده شدن هستید. برای اینکه نقشه راه را در ذهن داشته باشید چند نمونه از فعالیت های مورد نیاز را در ادامه به شما می گوییم:

  • تبلیغات موثر و داشتن برنامه تبلیغات متنوع
  • فعایت در رسانه های اجتماعی و پروموت شدن توسط مردم
  • ایجاد هویت برای برند خود 

مهم ترین بخش، استفاده از گوگل در بازاریابی دیجیتال برای صادرات

به جرئت و با استناد به تجربه های تیم وبمسترسلام، مهم ترین بخش در بازاریابی دیجیتال در صادرات، استفاده از گوگل و داشتن تخصص در زمینه سئو و گوگل ادز است. شما با فراگیری و دانش در زمینه سئو می توانید هنگامی که خریدار بین المللی در گوگل در حال گشت و گذار است، در بالاترین رتبه گوگل قرار بگیرید و از همین طریق خریدار به شما اعتماد بیشتری می کند و بسیار راحت تر و بیشتر می توانید محصولات خود را به فروش برسانید. از طرفی دیگر شما میتوانید با یادگیری و استفاده از گوگل ادز به راحتی هر چه تمام تر و با پرداحت هزینه ماهیانه و دلاری به گوگل مستقیم به لینک اول منتقل شوید و از آن به راحتی برای فروش خود استفاده کنید. اما روش گوگل ادز روشی بسیار تخصصی است و کسانی که در این زمینه موفق هستند سالهاست که در حال قعالیت در این حوزه هستند و از آن برای کسب درامد استفاده می کنند. پس توصیه می کنیم تا با اطلاعات کامل در این زمینه ورود کنید و حتما از کمک فرد مطلع استفاده کنید.

 

 

تماس بگیرید!

همانطور که مشاهده می کنید این سرچ کلمه bukly buy در ابزار theyask است. با توجه به کلمات نشان داده شده شما می توانید به راحتی به صادرات استخودوس یا قهوه و یا دستمال توالت فکر کنید. زیرا این محصولات و خیلی از محصولات دیگری که در این لیست مشاهده می کنید بیشترین سرچ ها توسط مردم سطح جهان است. تیم وبمستر سلام با توجه و تجربه در همین حوزه مقادیر زیادی از خشکبار و سبزیجات را به کشور های حاشیه خلیج فارس صادر کرده است و در این زمینه حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ضمنا، باید از خود سوالاتی بپرسید که وضعیت محصول و کشور مورد نظر را در آن بررسی کنید. ما در ادامه بعضی از این سوالات را که باید از خود بپرسید را به شما ارائه می دهیم.

  • وضعیت کالای من در بازار مقصد چگونه است؟
  • رابطه سیاسی کشور مورد نظر با کشور من چگونه است؟
  • فاصله دو کشور با هم چقدر است و راه های ارتباطی چگونه است؟
  • قوانین تجارت در کشور من و کشور مقصد چگونه است؟

دیجیتال مارکینگ در صادرات به کمک وبمسترسلام!

تیم بزرگ وبمستر سلام با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ در صادرات و با مدریت دکتر نورمحمدی، پروژه های بسیاری را در زمینه دیجیتال مارکتیگ در صادرات به موفقیت رسانده و باعث سود های بسیاری شده. ما اینجا و در تیم وبمسترسلام از محتوا نویس برای سایت های انگلیسی زبان گرفته تا چندین متخصص سئو و متخصص گوگل ادز، دور هم جمع شده ایم تا بهترین خدمات را به کسانی که مشتاق صادرات محصولاتشان با کمترین هزینه و بیشترین سود هستند را ارائه دهیم. ما می توانیم کل پروژه شما را تحویل گرفته و ماهیانه هزینه مشخصی را که با هم به توافق می رسیم را دریافت کنیم و یا می توانیم به شما مشاوره های مورد نیاز را داده و شما خودتان و با تیم خودتان کار را انجام دهید. برای اطلاعت بیشتر و هزینه ها با شماره زیر تماس بگیرید.

لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید تا درباره دیجیتال مارکتینگ در صادرات به شما کمک کنیم!