قیمت سئو سازی سایت

قبل از شروع هر صحبتی، باید گفت که ترکیب کلمات قیمت سئو سازی سایت، در دایره لغات متخصصین سئو وجود ندارد و احتمالا اگر به سئو کار ها این کلمه را بگویید استقبال خوبی از شما نمی شود. اما همین ترکیب باعث شد تا شما این متن را بخوانید. پس باید گفت در سئو اصول خاصی نداریم که مجبور باشیم آن را دنبال کنیم و از بعضی موارد پرهیز کنیم چون مشتریان و مخاطبان شما اطلاعی راجع به درست و غلط کلمات ندارند!

خدمات مهم در قیمت سئو سازی

سئو ساختارمند

سئو داخلی (on pages seo)

سئو خارجی (OFF Pages SEO)

محتوا نویسی اختصاصی

سئو چیست؟

سئو یا Search Engine Optimization، به مجموعه فعالیت ها و مهارت ها برای افزایش رتبه سایت شما در صفحات موتور جستوجوی گوگل می باشد. این مجموعه مهارت هم می تواند بسیار پیچیده باشد و شما ماه ها و سال ها برای سئو سایت فعالیت داشته باشید اما یک حرکت اشتباه تمامی مسیر موفقیت را تبدیل به شکست کند.
با اعتبارسنجی و بهینه‌سازی عناصر فنی و محتوایی وب‌سایت، این راهبرد سبب افزایش قابلیت مشاهده و شناسایی وب‌سایت توسط موتورهای جستجو می‌شود، که به تبع آن، ترافیک وب‌سایت افزایش یافته و مخاطبان هدف بهتری جذب می‌شوند.
در این حوزه شما باید همیشه اطلاعات خود را بروز نگه دارید نیاز به سال ها تجربه دارد تا بتوانید در بهبود سایت خود به اهداف خود برسید.

اهمیت محتوا و استراتژی محتوا در سئو سایت

pen

در مرحله بعد و بعد از کشیدن نقشه ذهنی، نوبت به محتوا و استراتژی محتوا می رسد. اما ما در مرحله قبل فکر همه چی را کرده ایم و در این مرحله شما می دانید تا چند محتوا برای وبلاگ یا صفحه محصول باید در نظر بگیرید و چون کلمه کلیدی و کلمه کلیدی های فرعی را از قبل دارید، نوشتن محتوا چندین برابر ساده تر می شود. همانوطر که می دانید، محتوای درست و سئو شده، مهم ترین بخش در سئو هر سایت است و می تواند هم دل گوگل و هم دل کاربران را با هم ببرد! تیم وبمستر سلام در پروژه های خود بخش زیادی از بودجه را به محتوا های درجه یک اختصاص می دهد. نمونه محتوا های نوشته شده توسط تیم ما را می توانید در وبسایت بالاترین آکادمی دیدن کنید.

سئو سایت چقدر زمان میبرد؟

شاید یکی از مهم ترین سوالات هر فرد برای شروع یک پروژه سئو و پرداخت هزینه، این باشد که کی باید منتظر فروش بیشتر و تماس مشتریان از طریق سایت باشد. جواب این سوال تا حد زیادی بستگی به حوزه کسبوکار شما و میزان بودجه شما دارد. یک سایت در حوزه های متوسط رو به سخت، حدود شش ماه زمان نیاز دارد تا به صفحه اول گوگل برسد و شما افزایش درآمد را متوجه شوید. اما اگر عجله دارید و در کمتر از ۶ ماه می خواهید به فروش چند برابری برسید، اصلا موردی نیست! ما در تیم وبمسترسلام، متخصص گوگل ادز داریم و در کمتر از ۱ ماه و با سرعت هر چه تمام تر می توانیم سایت شما را به فروش و درآمد های فوق العاده ای برسانیم. اما این رو بدانید که اگر به سایت خود اجازه دهید تا به صورت طبیعی و ارگانیک به رتبه یک گوگل برسد، حتی اگر ۶ یا ۹ ماه هم طول بکشد، هیچ ایرادی ندارد زیرا سایت شما ریشه های زیادی در خاک گوگل دوانده است و دیگر به این سادگی ها از جایش تکان نمیخورد!

سئو به روش اصولی و تست شده!

شاید قبل اینکه به سایت ما سر زده باشید در بقیه سایت ها گشتی زده باشید و با اناوع قیت گذاری ها آشنا باشید. در مجموعه وبمسترسلام از این خبر ها نیست! شما نه نیاز است که به ازای هر ساعت هزینه ای را پرداخت کنید نه جدولی ارائه می دهیم که برای همه کسبوکار ها جوابگو باشد. ما به شما مشاوره تخصصی درباره حوزه کاری خودتان می دهیم و با گشت و گذار در سایت شما و بررسی رقبا بهترین کلمات کلیدی که برای شما بسیار پولساز خوهند بود را به شما معرفی می کنیم. سپس در برنامه ایکس مایند(xmind) به شما نمونه ای از برنامه ۶ ماه آینده را رائه می دهیم، در این نقشه ذهنی تمامی کار هایی که نیاز است تا ۶ ماه روی سایت شما انجام شود ذکر شده است. از برنامه ریزی برای رپوزتاژ و بک لینک گرفته تا مشخص شدن صفحات مادر و صفحات دسته بندی که باید سریع تر از بقیه رتبه بگیرند زیرا مردم آن ها را بیشتر دوست دارند. 

 
تصویر بالا قسمت کوچکی از نقشه ذهنی آماده شده برای یک سایت بزرگ عطر است. متاسفانه به دلیل افشا نشدن هویت سایت نمی توانیم نام آن را بگوییم اما این سایت در بیشتر کلمات تنها پس از ۳ ماه در رتبه ۱ گوگل قرار دارند. به این عمل اصطلاحا سئو ساختارمند می گویند. در این روش امکان ندارد سر سوزنی از چشم شما پنهان بماند و طبق تجربه ۵۰ سایت اخیر که مسئولیت سئو آن ها بر عهده ما بوده است می توانیم به جرئت بگوییم که از همه روش های دیگر در سئو بهتر است و بسیار کم هزینه تر و سریع تر شما را به نتیجه می رساند. برای مشاهده نمونه کاملی از این نقشه ذهنی اینجا کلیک کنید.

کارگاه وردپرس را قورت دهید (آشنایی با نحوه کار و پشت صحنه وردپرس)

یک ساعت و چهل و هفت دقیقه

ویدیو کارگاه آنالیز سایت و کمپین های دیجیتال مارکتینگ پریسا نصری

یک ساعت و سی و دو دقیقه

آموزش لینک سازی داخلی سایت برای سئو

یک ساعت و یازده دقیقه

ویدیو رایگان وبینار آموزش راه اندازی کسبوکار اینترنتی بدون سرمایه

یک ساعت و یازده دقیقه

پادکست منفی بیست با اسماعیل نورمحمدی

یک ساعت و بیست و پنج دقیقه

ویدیو کارگاه تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار یکی از حضار

یک ساعت و سی و چهار دقیقه

بخشی از همکاری ها

تعرفه و هزینه سئو سایت

سئو کردن سایت یک مدل از خدمات است که هر آژانس دیجیتال مارکتینگی بر اساس فرمول ها و هزینه تیم پروژه ها را قیمت گذاری می کنندو هیچ وقت شما نمیتوانید نرخ مصوبی را پیدا کنید و بر اساس آن به تیم های مختلف پروژه دهید. اما تعرفه سئو در آژانس دیجیتال مارکتینگ وبمستر سلام کاملا به سختی حوزه کسبوکار شما و تعداد نفرات حاضر بر روی سایت شما تعیین می شود. برای مثال اگر سایتی در زمینه فروش کاتالیزور را بخواهید از پایه و اساس راه اندازی کنید، در یک پروژه شش ماهه و ۱۰ میلیون به ازای هر ماه، پروژه را به انجام می رسانیم. ولی اگر سایتی در زمینه فروش کوشی موبایل مد نظر دارید باید با شماره گوشه صفحه تماس بگیرید و پس از بررسی بودجه و دیگر موارد تصمیم گیری کنید. ولی در حالت کلی و عادی شما با پرداخت ماهی ۱۰ میلیون تومان و پروژه ای ۶ ماهه می توانید سایتی داشته باشید که از طریق آن ماهانه ۲۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید. تعجب نکنید! تماس بگیرید تا آقای دکتر نورمحمدی با دلیل و مدرک به شما این موضوع را اثبات کند. 

تعرفه ساعتی سئو سایت

این مدل از قیمت گذاری مخصوص فریلنسر ها است زیرا به صورت تک نفره و در خانه روی پروژه شما کار می کنند و در این صورت شما نباید انتظار داشته باشید تا در کمتر از ۱۲ ماه به نتیجه دلخواه برسید. همچنین تعرفه ساعتی برای کارفرما نتیجه خوبی ندارد، زیرا فرد سئو کار می تواند کار را به عمد کندتر انجام دهد تا هزینه بیشتری را دریافت نماید. ما اینجا و در مجموعه وبمستر سلام با دریافت هزینه از قبل تعیین شده و بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی در حین پروژه، کار را دقیقا در زمان سررسید به کارفرما تحویل داده و نهایت سعی خود را کرده تا پروژه به نتیجه دلخواه کارفرما نزدیک باشد. 

راهنمایی و هدایت از ما، کار از شما!

طبق این متد و فرمول که در حدود ۱۰ پروژه اخیر آزمایش شده است، شما می توانید از کمک و توصیه های تیم دیجیتال مارکتینگ وبمسترسلام استفاده کنید و نیروی انسامی را در محل خود مستقر کنید. این کار باعث می شود تا نتیجه نهایی به معیار هایتان نزدیک تر باشد. از طرفی هزینه محتوا نویسی که بر عهده تیم ما است، به شما واگذار می شود و اینگونه هزینه های ماهانه شما به مراتب کمتر می شود. ما طی دوره ای به شما تمامی فعالیت های روزانه و اصلی را آموزش می دهیم و فقط فعالیت های حساس و تخصصی را خودمان انجام می دهیم تا سایت آسیبی نبیند.

هزینه و تعرفه:

باز بستگی به سختی حوزه و خیلی موارد دیگر دارد که بعد از تماس و مشاوره رایگان به شما گفته می شود اما شروع قیمت خدمات ماهانه ۷ میلیون تومان می باشد.

مزایا:

هزینه ها به مراتب کمتر می شود و شما با تمرکز بیشتری خود روی کار نظارت دارید و بعد از مدتی می توانید حتی بدون کمک ما به سئو سایت خود بپردازید.

اگر تمامی کار را به تیم ما بسپارید در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه میرسید و خود آقای دکتر نورمحمدی نظارت کامل روی سایت شما خواهند داشت.

 

افسانه تضمین سئو 

شاید شما هم در تیم های دیگر و در محافل دوستان خود شنیده باشید که گاهی اوقات برای اینکه هر طور شده پروژه را به دست بیاورند، به شما تضمین لینک های گوگل را می دهند و شما هم بخاطر این حجم زیاد از اعتماد بنفس گول میخورید و پروژه را به دستان کلاهبرداران می دهید. تضمین رتبه در گوگل، فروش مال غیر محسوب می شود و عملا جرم است! کسی که چیزی را ندارد، به طبع نمیتواند تضمین آن را بدهد. ضمنا گوگل هر چند ماه یکبار آپدیت هایی منتشر می کند که عملا خانه تکانی هستند و همه رتبه ها را هم میریزد و فقط سایت هایی که شایستگی واقعی دارند در رتبه های خود ثابت می مانند یا حتی به مقام های بالاتر منتقل می شوند. پس هیچگاه فریب افراد کلاه بردار را نخورید و پس از مشاهده نمونه کار های هر تیم، با پرس و جو و دقت کافی، تیم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشاوره رایگان

اگر قصد تحقیق بیشتر دارید و هنوز مطالب سئو و دیجیتال مارکتینگ برای شما جا نیوفتاده است، می توانید با سر زدن به صفحه مشاوره رایگان سئو تمامی مطالب مربوط به سئو را یاد بگیرید و با چشمی باز تر و بصیرتی بیشتر تصمیم به شروع و همکاری با آژانس دیجیتال مارکتینگ ما بکنید. ممنون که این مطلب رو تا انتها خواندید:)

به مشاوره نیاز داری؟

اگر تا اینجا اومدید و هنوز تماس نگرفتید باهامون، شماره تلفنتون رو اینجا برامون بنویسید تا کارشناسامون باهاتون تماس بگیرن و هم راهنماییتون کنن و هم هزینه ها و روال کار رو بهتون توضیح بدیم.

همچنین ما ۲۴ ساعته از طریق تلگرام و واتساپ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

شماره تماس

۰۹۳۰۳۰۰۳۰۲۲