قیمت خرید بک لینک – فاکتورهای تعیین کننده قیمت بک لینک

آنچه در این مقاله می‌خوانید

۴.۸
(۳۸)

قیمت خرید بک لینک چند؟ واقعا چطور می توان قیمت بک لینک را محاسبه نمود؟

اگر هنوز این موضوع که از مهم ترین فاکتور های تعیین رتبه در گوگل برای ارتقاع و رتبه بندی صفحات وب سایت بک لینک است را قبول دارید، باید به شما بگوییم که ارزش هر بک لینک متفاوت است و برای محاسبه قیمت بک لینک توصیه می کنیم ادامه این مقاله را در مورد نحوه محاسبه قیمت بک لینک مطالعه کنید.

سایتهایی که تکنیک ART را جدی میگیرند

در حقیقت ارتقای رتبه سایت شما در گوگل دقیقا چیزی است که همه رقبای شما نیز دنبال آن هستند. اما اگر سایت شما در راستای این سه کلمه بهینه نشده است، باید بیشتر به این موضوع بپردازید.

  1. Authority یا اعتبار
  2. Relevance یا مرتبط بودن
  3. Traffic به هر روش طبیعی ای…

روش محاسبه قیمت رپورتاژ آگهی

در حقیقت در بیشتر موارد قیمت رپورتاژ و لینکهایی که از آن میگیریم، چیزی جز عرف اعلامی توسط تیم فروش رپورتاژ سایت خبری نیست. اما در این میان اگر بدانیم کدام معیارها بر میزان تاثیر بک لینک گرفته شده از رپورتاژها در رتبه سایت ما موثر تر هستند، حداقل می توانیم رپورتاژ های با ارزش تری را خریداری کنیم.

اولین موضوع که در خصوص محاسبه قیمت بک لینک های یک رپورتاژ وجود دارد، DR آن دامنه می باشد.

در حقیقت دامین اتوریتی یا DA که توسط وب سایت ماز (MOZ) محاسبه می گردد دیگر مانند سابق قابل اعتماد نیست و به راحتی می شود آن را دور زد و با باگ هایی که در سیستم کشف شده، عدد DA را به طور مصنوعی تغییر داد.

اما نکته مهم اینجاست… “حالا که نمی شود به DA اعتماد کرد چه کنیم؟”

در واقع معیارهای زیادی در خصوص محاسبه اعتبار دامنه وجود دارد که به نظر ما بهترین آنها Domain Rating یا همان DR است که توسط ابزار ahrefs محاسبه می گردد. باید بگوییم Domain Rating یا DR عددی بین ۰ تا ۱۰۰ می باشد که هر چقدر مقدار این عدد بالاتر باشد، دامنه اعتبار بالاتری دارد.

 

دومین موضوع که در خصوص محاسبه قیمت بک لینک های یک رپورتاژ وجود دارد، تعداد لینک های خروجی از آن دامنه با کلمه کلیدی شماست.

در حقیقت اگر از بهترین سایت هم بک لینک و رپورتاژ بگیرید، اما تعداد لینک های خروجی از آن سایت با کلمه کلیدی هدف شما بیش از ۲ لینک باشد عملا نتیجه خوبی دریافت نخواهید کرد.

برای دیدن تعداد لینک های خروجی با یک anchor text می توانید از ابزار ahrefs و منوی outgoing links و زیرمنوی anchor استفاده کنید.

 

سومین موضوع که در خصوص محاسبه قیمت بک لینک های یک رپورتاژ وجود دارد، در خصوص url رپورتاژی که به شما تحویل می دهند است.

در حقیقت اگر رپورتاژی که خریداری می کنید، لینک نهایی که به شما می دهد به گونه ای باشد که در آن کلمه reportage وجود داشته باشد، باعث کاهش ارزش آن لینک می باشد.

به عنوان مثال رپورتاژی با لینک domain.com/yourarticle بسیار با ارزش تر از رپورتاژی با لینک domain.com/reportage/yourarticle می باشد.

پس در شرایط مساوی، لینکی که داخل آن کلمه reportage استفاده نشده باشد ارزش بیشتری خواهد داشت.

چهارمین موضوع که در خصوص محاسبه قیمت بک لینک های یک رپورتاژ وجود دارد، امکان ایجاد لینک خروجی به حداقل ۲ دامنه است.

گاهی اوقات میبینیم که سایتهایی که رپورتاژ میفروشند، امکان لینک دادن تنها به یک دامنه را می دهند. اما همه ما میدانیم لینک از صفحه ای که به یک دامنه دیگر (که ارتباط موضوعی با صفحه هدف ما دارد اما رقیب ما نیست) به سمت سایت ما همیشه با ارزش تر و طبیعی تر است.

پس این موضوع را همیشه پیش از خرید رپورتاژ آگهی از فروشنده سوال کنید.

روش محاسبه قیمت بسته های بک لینک

اگر میخواهید از بسته های بک لینک مختلط از سایتهای معروف که به صورت دستی زده می شوند استفاده کنید، باید به شما بگوییم علاوه بر موارد بالا که موضوع اول در آن خیلی مهم است. باید به موارد زیر در قیمت گذاری توجه کنیم:

  1. تعداد بک لینک هایی که مستقیم بر روی صفحه هدف زده می شوند.
  2. نوع بک لینک هایی که به صورت مستقیم بر روی صفحه هدف زده می شوند. (بلاگ – edu,gov – پروفایل – وب ۲ و …)
  3. الگوریتم لینک سازی لایه ای.
  4. تعداد کیورد هایی که می توانید انتخاب کنید.
  5. در دسترس بودن بک لینک ها برای عموم یا اختصاصی بودن آنها.
  6. و در نهایت نفر-ساعت درج بک لینک ها

در کل برای درج ۵۰۰ بک لینک با کیفیت حداقل ۱۵۰۰ دقیقه لازم است تا یک متخصص لینک سازی روی آنها کار کند. و این یعنی ۲۵ نفر-ساعت کار که با محاسبه سر انگشتی ساعتی ۵۰ هزار تومان، عدد ۱.۲۵۰.۰۰۰ تومان بدست خواهد آمد.

البته این در صورتی است که ۵ آیتم اول را محاسبه ننماییم.

نتیجه گیری

برای محاسبه قیمت بک لینک ابزار های زیادی در وب وجود دارد که بیشتر برای محاسبه بک لینک های تکی از رپورتاژهای خریداری شده کاربرد دارند. می توانید با جستجوی کلمه link price calculator برخی از آنها را ببینید.

محاسبه قیمت بک لینک

همچنین استفاده از ابزار ahrefs برای سنجش ارزش بک لینک ها به شدت توصیه می گردد و باز هم تاکید می کنیم بیشتر مربوط به قیمت بک لینک های رپورتاژی می باشد. اگر دسترسی به ابزار ahrefs ندارید می توانید اکانت یک ماهه آن را از سایتهایی مثل g-ads خریداری کنید.

در خصوص بسته های بک لینک نیز به تخصص و تجربه مجموعه همچنین مشاوره های مستقیم میدیرت مجموعه توجه نمایید.

در نهایت اعلام می داریم مجموعه وبمسترسلام با بیش از ۵ سال تجربه تخصصی در حوزه لینک بیلدینگ و انجام پروژه های بزرگ آمادگی خود را برای انجام لینک سئوی خارجی سایت شما را دارا است .

کافیست صفحه خرید بک لینک را از منوی بالای سایت مشاهده کنید و توضیحات را تا انتها ببینید.

همچنین توصیه می کنیم ویدیو زیر را پیش از خرید هر گونه بک لینک مشاهده نمایید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <<>> پنج ستاره

میانگین رتبه ۴.۸ / ۵. تعداد امتیازات ۳۸

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *