افزونه فارسی هماهنگ ساز ووکامرس و ایمیل مارکتینگ sender.net

آنچه در این مقاله می‌خوانید

۴.۸
(۸۲)

افزونه هماهنگ ساز ووکامرس و ایمیل مارکتینگ

حتما با سیستم های ایمیل مارکتینگ آشنا هستید. سیستم هایی که ایمیل های شما را به کاربران هدفتان ارسال می کنند.

این سیستم ها با سیستم های قدیم ارسال ایمیل انبوه بسیار تفاوت دارند و بسیار هوشمند تر شده اند.

در این سیستم ها علاوه بر دسته بندی مشترکین در گروه های مختلف، قابلیت ارسال ایمیل های شخصی سازی شده و بسیار منعطفی وجود دارد.

به عنوان مثال کافی است شخصی در یک لیست ایمیل شما اضافه شود تا سناریویی از پیش تعریف شده برای آن شخص اجرا شود. ایمیل ها در بازه زمانی مشخص برای آن شخص ارسال شوند و ادامه ماجرا… این سناریوها در افزایش فروش شما تاثیر بسزایی خواهند داشت اگر به درستی چیده شده باشند.

افزونه هماهنگ ساز فارسی ووکامرس و ایمیل مارکتینگ

بررسی سیستم های موجود ایمیل مارکتینگ

سرویس دهندگان زیادی وجود دارند که به شما امکان استفاده از این قابلیت ها را می دهند. سرویسهایی چون mailerlite و mailchimp که هردو سرویس های بسیار قوی ای هستند.

اما مشکل از اینجا شروع می شود که ما در ایران زندگی می کنیم! بسیاری از این سیستم ها هم اکنون برای کاربران ایرانی محدود شده اند و هردو سیستم بالا نیز به خاطر تحریم های بین المللی، حسابهای کاربران ایرانی را مسدود می کنند.

معرفی سرویس sender.net

این سرویس به تازگی در میان استفاده کنندگان ایرانی محبوبیت زیادی یافته، چون هنوز با ما ایرانی ها مشکلی ندارد! در پلن رایگان این سیستم ۲۵۰۰ عضو سامانه و قابلیت ارسال ۱۵۰۰۰ ایمیل به آنها در اختیار ما قرار داده شده است.

اتوماتیک کردن کارها تا کجا؟

اگر یک دیجیتال مارکتر هستید، باید بدانید اتواتیک کردن کارها یکی از اصول کسب و کارهای اینترنتی هستند و طبیعتا به همین دلیل به سیستم های ایمیل مارکتینگ روی آورده اید.

این سیستم ها تا حدود زیادی کارهای تکراری شما را حذف خواهند کرد و فرایند های اتوماتیک شما در این سیستم ها به سادگی قابل پیاده سازی هستند.

عنوان کردن یک مشکل و پیشنهاد ما برای شما

مشکل از اینجا شروع می شود که شما نمی توانید بین خریداران محصول در ووکامرس یا افرادی که در سایتتان عضو می شوند با این سیستم ها ارتباط برقرار کنید و می بایست به صورت دستی عمل انتقال ایمیل یادشده ها را به سیستم ایمیل مارکتینگ انجام دهید.

امروز برای شما افزونه ای آماده کرده ایم که به صورت خودکار خریداران و اعضای جدید سایتتان را به گروههای دلخواه شما در sender.net اضافه می کند.

توصیه اکید ما این است که اگر از کاربران سایت sender.net هستید، این افزونه را امتحان کنید تا قابلیت های فوق العاده آن به کمک شما بیاید!


چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <<>> پنج ستاره

میانگین رتبه ۴.۸ / ۵. تعداد امتیازات ۸۲

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

6 پاسخ

  1. سلام من توی وبسایتشون ثبت نام کردم و یه فرم ایجاد کردم ولی وقتی کسی ایمیل وارد میکنه بعد از زدن دکمه وارد سایت سندر میشه و متن تشکر رو نشون میده
    درصورتی که توی وبسایت شما این متن توی فرم ایجاد کرده نشون داده میشه
    چیکار باید بکنم به نظرتون؟

  2. سلام. مگر میلرلایت ایران را تحریم نکرد؟ و بسیاری دیگر از سوریس دهنده های خارجی. پس چرا باز هم اعتماد می کنید> بس نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *